Gerbiami klientai ir partneriai!

Tikimės sėkmingai užtikrinti mūsų tvarią veiklą, kad galėtume saugiai teikti paslaugas, užtikrindami savo klientų ir darbuotojų saugumą.

Susiklosčius ypatingoms aplinkybėms, „Filter“ įdiegė specialius metodus, galinčius sumažinti viruso plitimą. Pirmiausia mes apribojome kontaktus tarp žmonių iki visiško minimumo.

• Biure nebus jokių susitikimų. Daugumai biuro darbuotojų nurodyta dirbti namuose, tačiau visi darbuotojai yra pasiekiami telefonu ir elektroniniu paštu.
Siekiant užtikrinti saugumą, visiems iš komandiruočių užsienyje grįžusiems darbuotojams yra taikomas 2 savaičių karantinas. Nei vienas „Filter“ darbuotojas dar nėra užsikrėtęs!
„Filter“ sandėliuose yra daug atsarginių dalių bei kitų prekių. Daugiau informacijos apie galimybes įsigyti konkrečius produktus galite sužinoti iš mūsų inžinierių.
Serviso skyrius ir toliau aptarnaus klientus. Serviso inžinieriai į darbo objektus techninio aptarnavimo bei remonto darbus atlikti vyks iš savo namų. Jei reikės - susisieks su klientais telefonu ir vadovausis objekto savininko duodamais nurodymais, imdamiesi visų reikalingų saugumo priemonių bei laikydamiesi visų apribojimų.
Prekių priėmimas ir išdavimas „Filter“ sandėlyje Kaune (Lakūnų pl.77, LT-46294 Kaunas) vyks kaip įprasta – pirmadieniais–penktadieniais nuo 8:00 iki 16:00 val. Padėdami mums išvengti kontaktų tarp žmonių, informuokite mus apie savo atvykimą telefonu, kad galėtume įvykdyti jūsų užsakymą iš anksto. Gripo simptomus jaučiantiems žmonėms įeiti į teritoriją DRAUDŽIAMA.
Pristatymas ir tiekimas iš tiekėjų bus vykdomas be pastebimų vėlavimų. Dauguma mūsų tiekėjų užtikrino, kad gamyba ir pristatymas vyksta. Vėluojant pristatymui, nedelsdami apie tai informuosime klientą.

Iki šiol esame sveiki ir saugūs. Tikimės, kad mūsų kasdienė veikla greitai atsistatys ir grįš į įprastas vėžes.