SiurbliaiSkirtingų tipų siurbliai skirti plačiam industrijos, chemijos, maisto, farmacijos ar kitų pramonės šakų išpildymui.

Išcentriniai

Plačiausiai ir dažniausiai sutinkamas siurblio tipas dirbantis išcentrinės jėgos principu. Didelio ir plataus parametrų, konfigūracijų spektro ir pritaikyto skirtingoms pramonės šakoms.

 

SliekiniaiSliekiniai

Ekscentrinio (sliekinio) veleno tūriniai siurbliai galintys pumpuoti labai klampias ir užterštas terpes su kietosiomis dalelėmis ir sausa mase.
MenteliniaiMenteliniai

Slystančių mentelių principu dirbantys siurbliai yra vienas iš populiariausių siurblių naudojamų perkrovai ir klampių produktų cirkuliacijai kai reikalingas pasisiurbimas.
Ekscentrinio diskoEkscentrinio disko

Išskirtinio darbo principo siurblys, skirtas higieninėms ir pramonės sistemoms. Siurblys turi unikalią savybę ištuštinti vamzdyną ir puikius parametrus darbui sausam.Dviejų sraigtų
Dviejų sraigtų
Sraigtinis siurblys su dviem sraigtais, tipiškai naudojamas naftos ir kuro produktų perpumpavimui prie vidutinio slėgio, didelio debito ir skysčiams užterštiems kietosiomis dalelėmis.Trijų sraigtų Trijų sraigtų
Sraigtinis siurblys su trimis sraigtais, naudojamas švariems ir tepiems skysčiams, kai reikalinga pasiekti vidutinius ir aukštus slėgius pastoviam be pulsacijų debitui
MembraniniaiMembraniniai
Universalūs siurbliai pumpavimą atliekantys suspausto oro ar variklio pagalba, galintys ilgą laiką dirbti sausi ar su kintančiais skysčio parametrais.


PeristaltiniaiPeristaltiniai
Siurbliai dirbantys peristaltikos principu (spaudžiama žarna tiesiogiai pernaša skystį). Galintys pumpuoti labai plačius skysčio parametrus su priemaišomis ir sausa mase.
 

PropeleriniaiPropeleriniai
Siurbliai perduodantys mechaninę energiją skysčiui propelerių pagalba. Skirti ypatingai dideliems debitams ir mažiems slėgiams.


DozaciniaiDozaciniai
Siurbliai kurie perduoda skysčius labai tiksliai membranos ar cilindro pagalba. Reguliuojami plačiose ribose ir galintys išvystyti ypatingai aukštus slėgius.

Siurblių priedai ir pagalbiniai įrengimaiSiurblių priedai ir pagalbiniai įrengimai
Sistemos ir įrengimai skirti valdyti, modifikuoti, stebėti ir analizuoti siurblių darbą. Tokie įrengimai kaip: dažnio keitikliai, pratekėjimo ir vibracijos davikliai, nuotolinės valdymo sistemos ir kt.