Siūlome platų siurblių asortimentą, skirtą tokioms sritims, kaip chemijos ir naftos pramonė, maisto ir gėrimų pramonė, vandens ruošimas ir tiekimas, nuotekos, centralizuotas šildymas ir daug kitų pramonės sričių. Kvalifikuotas personalas mielai aptars visus klausimus ir patars dėl siurblių bei jų sistemų naudojimo jūsų technologiniame procese.

Išcentriniai siurbliai

Išcentriniai siurbliai naudojami pumpuoti neutralius ir chemiškai aktyvius skysčius, švarius ar užterštus skysčius, šaltus ar karštus ir tokius aplinkai pavojingus skysčius kaip rūgštis, degalus, vandenį ir nuotekas, maisto pramonės produktus, tepamąsias alyvas, šilumines alyvas, chemijos produktus ir daugybę kitų mažos klampos skysčių. Siurbliai gali turėti integruotus dažnio keitiklius ir net sudaryti ištisas siurblių sistemas su automatika bei stebėjimo įranga.

3 sraigtų siurbliai / 2 sraigtų siurbliai / krumpliaratiniai siurbliai

Dviejų ir trijų ašių sraigtiniai siurbliai, krumpliaratiniai siurbliai naudojami pumpuoti alyvas ir kitus tepamuosius skysčius, ne tepamuosius skysčius ar silpnai tepamuosius skysčius. Sraigtiniai ir krumpliaratiniai siurbliai pasižymi toliau išvardintomis savybėmis.

Jie yra savaime užsipildantys, pasižymi dideliu našumu, labai žemu triukšmo lygiu ir puikiai tinka naudoti su kintamo greičio pavaromis (FC). Skysčio srautas visą laiką juda praktiškai be pulsacijų, be sūkurių, suspaudimo, neprarasdamos tepamųjų savybių.

Ekscentriniai sraigtiniai siurbliai

Ekscentriniai sraigtiniai siurbliai yra savaime užsipildantys išstumiamieji siurbliai. Šie siurbliai gali pumpuoti ir matuoti mažos ir labai didelės klampos, neutralius ar chemiškai aktyvius, grynus ar abrazyvinius skysčius, skysčius su dujomis, linkusius putoti skysčius ir net skysčius su ilgais pluoštiniais ar kietais komponentais.

Kiti privalumai: didelis pumpavimo ir matavimo tikslumas, nuolatinis labai švelnus ir nedidelis pulsavimas, puikus savaiminis užsipildymas.

Siurbliai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, įvairių konstrukcijų.

Diafragminiai siurbliai

Oru varomi dviejų diafragmų siurbliaiseniai pripažinti kaip darbiniai pramonės arkliukai, skirti pumpuoti sudėtingus skysčius, esant žemiems slėgiams ir mažiems srautams. Jų panaudojimo sritis praktiškai neribota.

Siurbliai yra įvairių dydžių, gaminami iš įvairių medžiagų, daug įvairių konstrukcijų. Galima pumpuoti beveik bet kokio tipo skystį, pradedant ypač ėsdinančiomis rūgštimis ir baigiant didelės klampos dažais bei klijais, taip pat maisto produktus bei gėrimus.

Dozavimo siurbliai

Šie siurbliai patenkins visus jūsų poreikius, kai prireiks išmatuoti ir įleisti skysčius, kurie gali būti skaidrūs, klampūs, abrazyviniai, ėsdinantys, lakūs ir t. t., tai bus galima padaryti, esant bet kokiam srautui ir slėgiui. Jų pritaikymo sritis labai plati: vandens ruošimas, cheminės medžiagos, alyvos, dujos, farmacija, kosmetika, plovimo priemonės, žemės ūkis, popieriaus pramonė, tekstilė, branduolinė energija, dažai ir kt. Dozavimo siurbliai naudojami daugeliui procesų daugybėje pramonės šakų ir atitinka galiojančius standartus, reglamentus bei direktyvas (EC, ATEX, ISO, EAS, API ir t. t.).

Ekscentrinio disko siurbliai
Ekscentrinio disko siurbliai susideda iš cilindro ir siurbimo elemento montuojamo ant ekscentrinio veleno. Ekscentriniam velenui sukantis, siurbimo elementas sukuria ertmes cilindre, kurios didėja pasiurbimo pusėje, taip įsiurbdamos skystį į siurbimo kamerą. Skystis yra transportuojamas siurbimo kamera iki išėjimo pusės kur siurbimo kameros ertmės mažėja. Taip skystis yra išspaudžiamas į išmetimo atvamzdį.Allweiler small desmi small Grundfos small kolmeks small dp small Imo2013sm small wildenlogo small almatec small Milton roy smallMouvex logo small
*Offerings are not limited to brands presented and representative authorities may vary on different markets.