Komponentai ir įrengimai

Siūlome platų siurblių asortimentą, skirtą tokioms sritims, kaip chemijos ir naftos pramonė, maisto ir gėrimų pramonė, vandens ruošimas ir tiekimas, nuotekos, centralizuotas šildymas ir daug kitų pramonės sričių. Kvalifikuotas personalas mielai aptars visus klausimus ir patars dėl siurblių bei jų sistemų naudojimo jūsų technologiniame procese.

Laboratorinės matavimo sistemos saugiai pateikia tarptautinių standartų reikalavimus atitinkančius atkartojamus ir atsekamus rezultatus.

Vietinėse rinkose „Filter“ pirmauja su išbaigtais pramoninio, šildymo ir buitinio vandens paruošimo sistemų sprendimais. Mes projektuojame ir įrengiame vandens paruošimo stotis, siūlome platų vandens paruošimo įrangos asortimentą. Mūsų patirtimi ir žiniomis naudojasi daugelis mūsų partnerių.

Garo, techninių dujų, vandens ir kitų skysčių srautams valdyti ir jiems efektyviai naudoti yra skirtas platus aukščiausios kokybės produktų asortimentas. Šiuos produktus galima naudoti sistemų modernizavimui. „Filter“ pagamintos ir tiekiamos sistemos tikrai veiks efektyviai ir patenkins jūsų poreikius.

Eksploataciniai prietaisai

Mūsų asortimente esantys eksploataciniai prietaisai ir valdymo įtaisai leidžia valdyti ir optimizuoti sistemas, greitai pateikti tikslius matavimo rezultatus.

Mes siūlome didelį šilumokaičių asortimentą. Mūsų patirtis ir techninės žinios užtikrina aukščiausią kiekvieno konkretaus šilumokaičio, naudojamo ŠVOK, pramonėje, elektrinėse, jūrų pramonėje ir kitose srityse, efektyvumą. Išsamesnės informacijos nesivaržydami kreipkitės į mus.

Be tikslių prijungtinių (angl. on-line) matavimų tiesiog neįmanoma vienu metu įvykdyti šiuolaikinių reikalavimų, siekiant didelio proceso stabilumo, mažų valdymo išlaidų bei taupaus išteklių naudojimo.

Degiklių gamintojas OILON yra vienas iš lyderių šiaurės Europoje. Jis gamina krosninio kuro, dujų ir kombinuoto kuro degiklius elektrinėms, pramonės procesams, šilumos tinklams, gyvenamiesiems namams, kotedžams, kurių našumas 12 kW - 63 000 kW.